Вытяжка Hansa OTS6251IH

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14025207
6 769 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 310 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 254 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6.4 кг |
| Висота, мм | 174 |
| Дополнительно | 57-68|клас захисту від ураження електричним струмом: I|коефіцієнт збільшення часу|монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектация | 2 вугільні фільтри FWK 160, 2 жирові фільтри, витяжка кухонна, з'єднувач для зміни форми розетки, шаблон монтажу |
| Материал | Металл, Нержавеющая сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 254 |
| Освещение | LED E14 2 x 2 |
| Оснащение | автоматичний запуск|повітряні клапани |
| Продуктивність, м3/год | 429 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 15–20 |
| Тип управления | кульковий перемикач |
- Цена: 6 769 ₴




