Вытяжка Hansa OTS6251WH White

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14025217
5 859 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 310 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Потребляемая мощность | 254 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.17 |
| Вес (кг) | 8.17 кг |
| Висота, мм | 174 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 34 x 64 x 24 |
| Габарити, см | 174 x 600 x 310 мм |
| Дополнительно | 68|довжина шнура живлення: 1.3 м|клас енергоефективності D|річне споживання 124.4 кВт·год |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектация | 2 жирові фільтри, витяжка, з'єднувач для зміни форми розетки, монтажний комплект, фільтр |
| Материал | фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 254 |
| Оснащение | автоматичний запуск|з'єднувач для зміни форми розетки|зі зворотним клапаном|монтажний шаблон |
| Продуктивність, м3/год | 308|388|429 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | менше 10.4 |
| Тип управления | кульковий перемикач |
- Цена: 5 859 ₴

