Сетевой фильтр ColorWay CW-CHE36PDB Black

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14029787
749 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Выключатель | Да |
| Входная вилка | ЕURO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шнура | 2 м |
| Количество выходных розеток | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип удлинителя | Сетевой фильтр-удлинитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Технические характеристики | |
| Мощность нагрузки | 2500 Вт |
| Напряжение | 250 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідні роз'єми | 3 x USB-A|3 x USB-C (1 x PD) |
| Дополнительно | бронзові контакти|прогумовані ніжки|індикатор живлення|інтелектуальний чип Auto-ID |
| Захист | захист від дітей, захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від стрибків напруги |
| Кількість USB портів, шт | 6 |
| Максимальна сила струму, А | 16 |
| Материал | вогнестійкий поліпропілен (до 750 °C) |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Назначение | для будинку, для дачі, для квартири, для комп'ютера, Для наушников, для ноутбуків, для планшетів, для смарт-годин та браслетів, для телефонів, для фотоапаратів, Для офиса, Для роутера |
| Розміри, мм | 138x92x45 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип розеток | AC EU |
| Швидке заряджання | Apple Fast Charge, Battery Charging 1.2, Power Delivery, Samsung Adaptive Fast Charging |
- Цена: 749 ₴




