Игровое кресло Noblechairs HERO ST Black (NBL-HRO-ST-BED)

-16%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030567
23 999 ₴
20 099 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noblechairs |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 27.5 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | алюминий |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип механизма | Multi-block |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 131 - 140.5 |
| Висота підлокітників, см | 65 - 82 |
| Висота сидіння, см | 47.5 - 57 |
| Габарити спинки, мм | 89 см |
| Материал колес | нейлон|Полиуретан|прогумовані |
| Материал сиденья | піна високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 125 |
| Оснащение | підголівник|підлокітники |
| Особенности | вбудована поперекова підтримка, магнітна подушка - ефект пам'яті, розгойдування функціонує в 11-градусному діапазоні |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), отвір у спинці, пластикові бічні накладки, регульована підтримка поясниці |
| Подлокотник | поліуретан |
| Регулировка | висоти підлокітників, висоти сидіння, кута нахилу сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого |
| Рекомендації щодо догляду | легко чиститься |
| Розмір коліс, мм | 60 |
| Тип кресла | ігрове крісло |
| Ширина спинки | 31|54|57 |
- Цена: 20 099 ₴






