Игровое кресло Noblechairs LEGEND DOOM the Dark Ages Green (NBL-LGD-PU-DDA)

-15%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030577
24 999 ₴
21 159 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noblechairs |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 28 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип механизма | Tilt |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 132–142 |
| Висота підлокітників, см | 67-74.5 (від підлоги) |
| Висота сидіння, см | 48-58 |
| Габарити спинки, мм | 90 см (висота) |
| Крестовина | сталь |
| Максимальний зріст, см | 200 |
| Материал колес | поліуретан з нейлоном |
| Материал сиденья | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90° - 125 |
| Оснащение | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), алюмінієва хрестовина, вишитий логотип, ергономічна поперекова підтримка |
| Подлокотник | поліуретан |
| Регулировка | висоти підлокітників, висоти сидіння, відстані підлокітників, кута повороту підлокітників, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Розмір коліс, мм | 60 |
| Розміри сидіння, мм | 52 x 48 см |
| Тип кресла | ігрове крісло |
| Ширина спинки | 52 |
- Цена: 21 159 ₴



