Игровое кресло TRUST GXT721SM Ruya Pro Superman edition Blue

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030717
6 799 ₴
6 579 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 24 кг |
| Ширина кресла | 71 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 55 см |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | алюминий |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Подлокотник | дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 134 |
| Висота сидіння, см | 51 |
| Комплектация | кріпильний комплект, крісло, подушка для поперекової підтримки, подушка для шиї, інструкція |
| Материал сиденья | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 135 |
| Оснащение | подушка-поперековий валик|підголівник|підлокітники |
| Особенности | дихаюча тканина, наповнення: піна високої густини, посилений металевий каркас |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), золоті декоративні елементи, повітропроникна оббивка з тканини, регульована підтримка поясниці, регулювання підлокітників (4D), формована піна високої щільності |
| Регулировка | висоти сидіння, жорсткості гойдання, кута нахилу спинки, фіксація крісла в певному положенні |
| Розміри сидіння, мм | 550 х 480 |
| Тип кресла | ігрове крісло |
| Тип механизма | газ-ліфт 4 класу |
| Цвет | Золотой |
| Цвет каркаса | Синий |
- Цена: 6 579 ₴





