Игровое кресло TX3 Core Smart Loft Dark Gray (TEGC-207010Z.Z1)

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030947
16 699 ₴
16 119 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TX3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 25.3 кг |
| Глубина кресла | 50 см |
| Ширина кресла | 70 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Особенности | Боковая поддержка спины, Прорезиненные ролики |
| Регулировка | Высота подголовника |
| Тип механизма | Газлифт |
| Цвет каркаса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 129-139 |
| Висота підлокітників, см | 65 - 82 |
| Габарити спинки, мм | 53 х 86 см |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектация | газліфт, колеса, кріпильний комплект, механізм гойдання, основа хрестовини, подушка для голови з магнітним кріпленням, підлокітники, сидіння, спинка, інструкція |
| Крестовина | сталь |
| Максимальний зріст, см | 190 |
| Материал колес | прогумовані |
| Материал сиденья | піна високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 150 |
| Оснащение | 3d підлокітники|подушка-поперековий валик|підголівник |
| Особливості конструкції | кишеня на спинці сидіння, механізм SYNC5, саморегулююча підтримка спинки та попереку, технологія CORE.RDY, широкий регульований підголівник |
| Розміри сидіння, мм | 530 x 450-500 x 120 |
| Степень жесткости | середні |
| Тип кресла | ігрове крісло |
| Ширина спинки | 530 мм |
- Цена: 16 119 ₴




