Игровое кресло TX3 Flex Pro Mesh Light Gray (TEGC-3076104.42)

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030957
27 599 ₴
26 929 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TX3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Светло-серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 25.5 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 140 |
| Висота підлокітників, см | немає |
| Висота сидіння, см | немає |
| Габарити спинки, мм | 55 х 77-88 см |
| Діаметр основи, см | немає |
| Крестовина | литий алюміній |
| Максимальний зріст, см | немає |
| Материал сиденья | немає |
| Механізм нахилу спинки, ° | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Оснащение | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | пасивне охолодження, підголівника (4D), підлокітників (5D), саморегулююча підтримка спинки та попереку, функція нахилу вперед |
| Регулировка | висоти сидіння, висоти спинки, глибини сидіння, кута нахилу спинки, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Рекомендації щодо догляду | немає |
| Розмір коліс, мм | немає |
| Розміри сидіння, мм | 500 х 450-500 |
| Степень жесткости | немає |
| Тип кресла | геймерське крісло |
| Тип механизма | синхромеханізм |
| Цвет каркаса | немає |
| Ширина підставки, см | немає |
| Ширина спинки | 55 |
| Щільність піни, кг/куб.м | немає |
- Цена: 26 929 ₴





