Выпрямитель для волос Philips BHS515/00

-23%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14048777
2 899 ₴
2 219 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Выпрямители |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.477 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Количество температурных режимов | 12 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 120 град. |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.605 |
| Вибір температури нагріву | Да |
| Волосся | для вертикальних локонів|для гладкої зачіски|для горизонтальних локонів|для природної хвилі |
| Дополнительно | автоматичне вимкнення через 30 хвилин|автоматичний вибір напруги в мережі|блокування пластин для зручного зберігання|керамічне покриття з марокканською аргановою олією і мікрокондиціонерами|технологія ThermoShield для захисту волосся від перегріву |
| Количество насадок | відсутні |
| Комплектация | випрямляч для волосся, гарантійний талон, теплостійкий нековзний килимок, інструкція |
| Особенности | автовимикання, Защита от перегрева, обертовий шнур, петля для підвішування, плаваючі пластини, регулювання температури, термоізольований наконечник, цифровий дисплей індикації температури, іонізація |
| Покрытие нагревательного элемента | кераміка з аргановою олією |
| Розміри пластин (ДхШ), мм | 105 x 25 |
- Цена: 2 219 ₴


