Блендер Ergo EHB 9500

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12737957
2 399 ₴
2 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Ergo. Колір: нержавіюча сталь. Матеріал чаші: пластик. Матеріал ніжки блендера: нержавіюча сталь. Тип: занурювальний блендер. Матеріал чаші: метал. Живлення: від мережі. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Насадки: шинкування. Об'єм мірної склянки, мл: 600. Потужність, Вт: 1200. Вага, кг: 2.7. Програми приготування: збивання. Об'єм великого подрібнювача, мл: 1500. Насадки: вінчик для збивання. Комплектація: насадки. Конструкція: ручний. Програми приготування: подрібнення. Насадки: тертка. Турборежим: так. Програми приготування: змішування. Насадки: багатофункціональна насадка. Об'єм подрібнювача, мл: 600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки |
| Конструкція | ручний |
| Насадки | багатофункціональна насадка, вінчик для збивання, тертка, шинкування |
| Програми приготування | збивання, змішування, подрібнення |
| Турборежим | Да |
- Ціна: 2 199 ₴

