Блок живлення для ноутбука Grand-X Acer 19V 3.42A 40W 3.0x1.0mm + кабель 1.2м (ACACL40W30)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045507
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0mm |
- Ціна: 389 ₴
