Адаптер живлення для телефона Samsung EP-T1510NBEGRU Black (15W Power Adapter )

-38%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15865627
949 ₴
589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтеся гнучкістю порту USB PD Type-CНасолоджуйтеся гнучкістю нового стандарту портів USB PD Type-C. Міняйте по черзі типи кабелів для заряджання різних мобільних пристроїв, а завдяки наявності USB Type-C на обох кінцях можна не перейматися напрямом кабелю. І немає потреби змінювати під’єднаний до розетки блок живлення. Просто під’єднайте!Швидке заряджання потужністю 15 Вт, щоб завжди бути готовимЗабезпечте своїм пристроям потужне заряджання, на яке вони заслуговують. Насолоджуйтеся швидким заряджанням потужністю 15 Вт для широкого спектра технічних пристроїв першої необхідності з будь-яким пристроєм із підтримкою USB-C.Безпечне живлення ваших пристроївЗахистіть пристрої від струмових перевантажень, короткого замикання й високої температури. Заряджайте безпечно й надійно навіть у нестабільному електричному середовищі, не турбуючись про шуми та витік струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 39 |
| Додатково | функція швидкого заряджання |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 74.1 x 22.5 x 37 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 589 ₴



