Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP200G4530 Black (HP 220V, 19.5V 200W 10.3A 4.5*3.0)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13133887
1 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: PowerPlant. Сумісність: HP. Вихідна напруга, В: 19.5. Вихідна сила струму: до 10 A. Стан товару: Новий. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 200.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила вихідного струму | 10.26A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 759 ₴
