Блендер Cecotec Power Black Titanium 2300Max Mix Go (CCTC-04392)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14031707
2 799 ₴
2 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Cecotec. Матеріал чаші: скло. Живлення: мережа. Тип: блендер стаціонарний. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Матеріал корпусу: пластик. Розмір, см: 39.5 x 19 x 17. Матеріал ніжки блендера: відсутня ніжка. Об'єм великого подрібнювача, мл: відсутній. Конструкція: стаціонарний. Насадки: блендер-чаша. Кількість швидкостей: 5. Потужність, Вт: 1500. Об'єм подрібнювача, мл: відсутній. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: пляшка для смузі. Турборежим: так. Комплектація: інструкція. Кількість чаш, шт: 1. Вага, кг: 3. Програми приготування: змішування. Об'єм чаші, мл: 1500. Програми приготування: коління льоду. Комплектація: фільтр для смузі. Імпульсний режим: так. Комплектація: блендер. Об'єм мірної склянки, мл: відсутня. Програми приготування: подрібнення. Програми приготування: для смузі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | блендер, гарантійний талон, пляшка для смузі, фільтр для смузі, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Насадки | блендер-чаша |
| Програми приготування | для смузі, змішування, коління льоду, подрібнення |
| Розмір, см | 39.5 x 19 x 17 |
| Турборежим | Да |
- Ціна: 2 759 ₴






