Персональный компьютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v49Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14055947
134 189 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Частота процессора | 5600 МГц |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 12288 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|корпус: QUBE ARGON WS|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 28 |
| Сетевой адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охлаждение | 7 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x Вихід на навушники, 1 x вихід для навушників, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 2xusb 2.0, 6 x USB 3.1 (3.2) Type-A, hdmi, вхід для мікрофона |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сокет | Socket 1700 |
| Тип | Рабочая станция |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | Intel Core i7-14700K |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Цена: 134 189 ₴






