Персональный компьютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v37)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14056927
242 999 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Частота процессора | 5700 МГц |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 16384 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 96 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe Gen4|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|корпус: QUBE ARGON WS|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора|техпаспорт |
| Звуковий контролер | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Сетевой адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Охлаждение | 1 x 140 мм вентилятор (ззаду)|3 x 120 мм вентилятори (зверху для системи охолодження)|3 x 140 мм вентилятори (спереду) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сокет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Цена: 242 999 ₴






