Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v47)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057027
257 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 6000 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME|SATA III |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|високопродуктивний ssd стандарту nvme|материнська плата: PRIME Z790-A WIFI|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 32 |
| Мережевий адаптер | Intel 2.5Gb Ethernet |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1xusb 3.0, 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A/C), 4 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | Робоча станція |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i9-14900K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 257 489 ₴



