Персональний компютер ARTLINE WorkStation W99 Windows 11 Pro (W99v82Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057317
381 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x Optical S/PDIF, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB4 (Type-C), 2 x Wi-Fi антени, 2 x usb 3.2 gen2, 4 x DisplayPort, 4xusb 3.2 gen 1, 6 x USB 2.0, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Ціна: 381 899 ₴



