Персональный компьютер ARTLINE WorkStation W99 Windows 11 Pro (W99v84Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14057337
375 169 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Частота процессора | 6000 МГц |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 96 GB |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря|високопродуктивний ssd стандарту nvme|модуль бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11ax|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Кількість потоків | 32 |
| Сетевой адаптер | 2.5GB |
| Мощность блока питания | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Объем видеопамяти | 32768 |
| Охлаждение | 1 x 140 мм вентилятор (ззаду)|3 x 120 мм вентилятори (зверху, для системи охолодження)|3 x 140 мм вентилятори (спереду) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Сокет | Socket 1700 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | Intel Core i9-14900K |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Цена: 375 169 ₴




