Персональний компютер ARTLINE Business B24 (B24v18)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057507
40 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | Tower Basic |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 2xusb 2.0, 6 x USB 3.2 Gen 1, аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 4800|4800 |
- Ціна: 40 779 ₴



