Персональний компютер ARTLINE Business B24 Windows 11 Pro (B24v12Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057547
34 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | AMD B450 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | 1 х 80 мм вентилятор |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj45), 2 x PS/2, 2xusb 3.0, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen 1, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 295 x 99 x 365 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5500GT |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 34 739 ₴






