Персональний компютер ARTLINE Business B27 Windows 11 Pro (B27v70Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057757
39 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 8 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Охолодження | вентилятор |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x HDMI, 1 x PS/2 порт для ведмедика, 1 x USB 2.0, 1 x lan (rj-45), 1 x ps/2 порт для клавіатури, 1xdisplayport, 1xusb 3.0, 2 x usb 2.0 type-a, 2 x usb 3.2 gen 1 type-a, 3 x аудіо роз’єми, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 295 x 99 x 365 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i3-14100 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
- Ціна: 39 019 ₴






