Персональний компютер ARTLINE Business B41 (B41v07)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057867
13 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Чіпсет | AMD A320 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA 3.0 |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | 1 x 80 мм вентилятор |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ-45), 1 x VGA, 2 x PS/2, 3 x USB 2.0, 3 x Аудіороз'єми, 5 x USB 3.1 Gen 1 |
| Розміри, мм | 295 x 99 x 365 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Vega 8 |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 3200G |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 13 779 ₴






