Персональний компютер ARTLINE Business B57 (B57v87)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057947
53 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | блок живлення високої якості з додатковим фільтром APFC|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|пК|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Об'єм відеопам'яті | динамічний |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x HDMI, 1 x PS/2 (комбінований), 1 x lan (rj-45), 2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 3 x Аудіороз'єми, 4xusb 3.2 gen 1, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 53 229 ₴



