Персональный компьютер ARTLINE Business B57 (B57v91)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14057987
43 039 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Частота процессора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 480 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Дополнительно | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 20 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x lan (rj-45), 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x вихід на навушники (на передній панелі), 1 x вхід для мікрофона (на передній панелі), 1xdisplayport, 2 x USB 3.0 (на передній панелі), 2xusb 3.2 gen 1, 3 x USB 2.0, 3 x Аудіороз'єми (на задній панелі) |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | Intel HD Graphics |
| Сокет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | Intel Core Ultra 7 265 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Цена: 43 039 ₴



