Персональный компьютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v86Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14058017
50 649 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Чипсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 400 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Дополнительно | блок живлення високої якості з додатковим фільтром APFC|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|кабель живлення |
| Кількість потоків | 28 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охлаждение | Performa 10X |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x HDMI, 1 x PS/2 (комбінований), 1 x lan (rj-45), 1 x Вхід для мікрофона, 2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 3 x Аудіороз'єми, 4xusb 3.2 gen 1, вихід на навушники |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Сокет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | Intel Core i7-14700 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
- Цена: 50 649 ₴






