Персональний компютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v92Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058077
66 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований Realtek |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2, 1xdisplayport, 2 x USB 3.0 (на передній панелі), 2xusb 3.2 gen 1, 3 x USB 2.0, 3 x Аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | Intel HD Graphics |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 66 409 ₴






