Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058087
75 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення високої якості з додатковим фільтром APFC|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | Realtek ALC1220P |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x lan (rj45), 1 x кнопка BIOS FlashBack, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 4 x USB 2.0 (Type-A), 6 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 75 789 ₴






