Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v02)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058097
78 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | Realtek ALC1220P |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x lan (rj-45), 1 x usb 3.2 gen 1, 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), hdmi, аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 78 579 ₴




