Персональный компьютер ARTLINE Gaming A21 (A21v03)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14058107
79 489 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Частота процессора | 5300 МГц |
| Чипсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 700 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та бічній панелях|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | Realtek ALC1220P |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охлаждение | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x LAN (2.5 Гбіт/с), 1 x USB-C 20Gbps, 2 x HDMI, 3 x USB-A 10Gbps, 4 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 2.0, 4 x USB-A 5Gbps, аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Цена: 79 489 ₴






