Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v06)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058137
84 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | Realtek ALC1220P |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 84 399 ₴






