Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v106Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059787
108 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Кількість потоків: 28. Виробник GPU: Nvidia. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Кількість планок, шт: 4. Додатково: кабель живлення. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: система водяного охолодження. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Порти: 1 x PS/2. Вага, кг: 8. Сокет: s-1700. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Порти: 1 x HDMI 2.1. Розташування БЖ: нижнє. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Порти: 1 x USB Type-C. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Звуковий контролер: інтегрований. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 1xusb 3.0. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Порти: 2 x usb 3.2 gen2. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|додатковий мультимедійний екран 7"|кабель живлення|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI 2.1, 1 x PS/2, 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 108 989 ₴






