Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v108Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059807
111 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1 x USB Type-C, 1 x usb 3.2 gen 2, 1xusb 3.0, 2xusb 3.2 gen 1, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x Аудіороз?єми, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 111 519 ₴






