Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v111Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059837
111 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Вага, кг: 8. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: система водяного охолодження. Порти: 1 x PS/2. Порти: 1 x usb 3.2 gen 1. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Тип: системний блок. Звуковий контролер: 7.1. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Кількість планок, шт: 4. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Сокет: s-1700. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Тип: ігровий. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: rGB-підсвітка. Охолодження: система водяного охолодження. Розташування БЖ: вертикальне. Порти: 1 x USB Type-C. Виробник GPU: AMD. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Тип відеокарти: дискретна. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 4 x DisplayPort. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Micro-ATX. Тип: десктоп. Порти: 3 x HDMI. Порти: 2 x usb 3.2 gen2. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|додатковий мультимедійний екран 7"|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 1 x usb 3.2 gen 1, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x HDMI, 3 x аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 111 239 ₴



