Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v112Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059847
102 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Форм-фактор: Mini Tower. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 1 x PS/2. Вага, кг: 8. Тип: системний блок. Кількість планок, шт: 4. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип пам'яті: DDR5. Тип: ігровий. Охолодження: 5 x 120 мм вентиляторів з RGB підсвічуванням. Порти: 2 x USB Type-C. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Порти: 5 x DisplayPort. Частота пам'яті, МГц: 6000. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Охолодження: система водяного охолодження. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 12. Сокет: s-AM5. Порти: 2 x HDMI. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Додатково: корпус: Jonsbo D31 White ARGB. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Micro-ATX. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|додатковий мультимедійний екран 7"|кабель живлення|корпус: Jonsbo D31 White ARGB |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 x 120 мм вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x lan (rj-45), 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x HDMI, 2 x USB Type-C, 3 x usb 3.2 gen 1, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, 5 x DisplayPort |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Micro-ATX, Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 102 899 ₴






