Персональный компьютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v113Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14059857
102 779 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Чипсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 750 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 16384 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Дополнительно | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|додатковий мультимедійний екран 7"|документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охлаждение | 5 x 120 мм вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x USB Type-C, 3 x DisplayPort, 3 x usb 3.2 gen 1, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок, Игровой |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Цена: 102 779 ₴





