Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v88Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060027
109 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Колір: чорний. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Додатково: кабель живлення. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Порти: 3 x аудіороз'єми. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x PS/2 комбінований порт для клавіатури та миші. Порти: 1 x lan (rj45). Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: вихід на навушники. Кількість планок, шт: 4. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Вага, кг: 8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Тип пам'яті: DDR5. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x HDMI. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x Кнопка Q-Flash Plus. Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Охолодження: система водяного охолодження. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Порти: 1 x USB Type-C. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Додатково: документація. Сокет: s-AM5. Кількість потоків: 16. Порти: 2 x DisplayPort. Порти: 1xusb 3.0. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Максимальна частота, ГГц: 5.0. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Порти: 1 x вхід для мікрофона. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 109 759 ₴






