Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv115)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060257
103 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Стан товару: Новий. Кількість планок, шт: 4. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 1 x HDMI. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Звуковий контролер: 7.1. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Форм-фактор: Mini Tower. Вага, кг: 8. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: 2 x DisplayPorts. Розташування БЖ: нижнє. Тип пам'яті: DDR5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Охолодження: система водяного охолодження. Охолодження: 5 x 120 мм RGB вентиляторів. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Сокет: s-AM5. Кількість потоків: 16. Порти: 1 x USB (Type-C). Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Мережевий адаптер: 2.5GB. Тип: десктоп. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|додатковий мультимедійний екран 7" |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 5 x 120 мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 103 669 ₴






