Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv118)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060287
115 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Radeon RX 9070 XT. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу). Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: система водяного охолодження. Вага, кг: 8. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: 1 x HDMI. Порти: 2 x DisplayPorts. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Розташування БЖ: нижнє. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Охолодження: 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду). Виробник GPU: AMD. Чіпсет: AMD B850. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Порти: 1 x USB (Type-C). Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | Radeon RX 9070 XT |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 115 569 ₴






