Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv119)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060297
126 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Стан товару: Новий. Порти: 1 x USB 3.0 (передня панель). Тип процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x PS/2. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: система водяного охолодження. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Порти: 1 x HDMI. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Серія відеокарти: Radeon RX 9070 XT. Мережевий адаптер: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet. Кількість планок, шт: 4. Вага, кг: 8. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 3 x DisplayPort. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Охолодження: система водяного охолодження. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Виробник GPU: AMD. Чіпсет: AMD B850. Порти: 1 x USB Type-C (передня панель). Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 16. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Порти: 1 x RJ-45 (LAN).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | Radeon RX 9070 XT |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 126 219 ₴






