Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv83)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060357
129 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 3 x аудіороз'єми. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Мережевий адаптер: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet. Порти: 1 x HDMI. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x PS/2 комбінований порт для клавіатури та миші. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Тип пам'яті: DDR5. Розташування БЖ: нижнє. Вага, кг: 8. Порти: 1 x lan (rj45). Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Порти: 2 x DisplayPorts. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 3 шт вентиляторів. Порти: 1 x Кнопка Q-Flash Plus. Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Додатково: система водяного охолодження процесора. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 1xusb 3.0. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 129 509 ₴





