Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv94)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060467
112 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 14. Колір: білий. Стан товару: Новий. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Кількість планок, шт: 4. Охолодження: 2 x 120 мм RGB вентилятори (зверху). Сокет: s-1851. Чіпсет: Intel B860. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Додатково: кабель живлення. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Вага, кг: 8. Розташування БЖ: нижнє. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Охолодження: 2 x 120 мм RGB вентилятори (знизу). Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Порти: аудіо. Кількість потоків: 14. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Мінімальна частота, ГГц: 3.4. Охолодження: 1 x 120 мм RGB вентилятор (ззаду). Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Порти: 1 x lan (rj-45). Тип процесора: Intel Core Ultra 5 245KF. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: система водяного охолодження процесора. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Додатково: документація. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 1xusb 3.0. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Максимальна частота, ГГц: 5.0. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB вентилятор (ззаду)|2 x 120 мм RGB вентилятори (зверху)|2 x 120 мм RGB вентилятори (знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 4 x USB 2.0 (Type-A), аудіо |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 245KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 112 509 ₴






