Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv101Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060517
142 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj45), 1 x Комбінований аудіороз'єм, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | s-1851 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 142 959 ₴






