Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv104Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060527
111 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 14. Чіпсет: Intel B760. Колір: білий. Стан товару: Новий. Порти: 4 x USB 2.0. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Виробник GPU: Nvidia. Тип: системний блок. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x PS/2. Вага, кг: 8. Кількість планок, шт: 4. Порти: 1 x HDMI. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип пам'яті: DDR5. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Кількість потоків: 20. Мережевий адаптер: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet. Сокет: s-1700. Порти: 3 x DisplayPort. Частота пам'яті, МГц: 6000. Охолодження: система водяного охолодження. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 2 x USB 3.2. Розташування БЖ: вертикальне. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Додатково: документація. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 3 x Audio jacks. Порти: 1xusb 3.0. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип процесора: Intel Core i5-14600KF. Тип: десктоп. Мінімальна частота, ГГц: 3.5. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2, 3 x Audio jacks, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 111 019 ₴
