Персональний компютер ARTLINE Gaming X48 (X48v44)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076377
73 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіо |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 73 489 ₴




