Персональний компютер ARTLINE Gaming X48WHITE (X48WHITEv44)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076417
74 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Type-C, 1 x кнопка BIOS FlashBack, 2 x HDMI, 2 x PS/2, 3 x USB 3.2, 4 x DisplayPort, 5 x аудіороз'ємів, 6 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | AM5 |
| Тип | системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 74 519 ₴





