Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv128)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068397
248 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | AMD B840 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|вентиляторы с RGB подсветкой|документація|загартоване скло 4 мм на передній і бічній панелях|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.3 |
| Охолодження | 7 x 120 мм RGB вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5-6400 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 248 109 ₴






