Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv131)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068427
333 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 1200 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 802.11ax, bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.3 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 7 x 120 мм RGB вентиляторів |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5090 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 333 769 ₴






