Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv138)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068497
91 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 10 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.3 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 1 x usb 3.2 gen 2, 1x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x DisplayPort, 2xusb 3.0, 2xusb 3.2 gen 1, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 225F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 91 979 ₴






