Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv139)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068507
94 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel Z690 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2048 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x lan (rj-45), 1 x Оптичний вихід S/PDIF, 2 x USB Type-C, 2 x usb 3.2 gen2, 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort, 4xusb 3.2 gen 1, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Intel Core i7-13700F |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 94 559 ₴






